ריצוף

בחרש תגלו אינסוף ריצופים, עיצובים וסגנונות מבית היוצר של המותגים המובילים בעולם, במגוון חומרים וגדלים.
בחירת הריצוף הנכון עבורכם הינה "אבן היסוד" של עיצוב הבית. היא זו שתכוון החלטות נוספות הקשורות בשימוש בצבעים וחומרים בחלל, תאורה ושימוש בבדים.
ריצופים שונים יקנו לחלל תחושה שונה: חלל אורבני-מינימליסטי, חלל חמים וטבעי או חלל כפרי- מקומי. 

אולמות התצוגה של חרש מעוצבים בתחושה ביתית וחמימה, כדי שתרגישו את המוצרים שלנו באמת. בואו לחרש תתרשמו ממגון המרצפות והריצוף ותבחרו את סגנון העיצוב בו תרצו לארח בסלון ביתכם החדש.

 

כאשר אנו בוחרים ריצוף לבית צריך לזכור כי ככול שאיכות הריצוף לבית איכותי יותר כך הריצוף לבית יהיה מושלם יותר חברות המייצרות ריצוף לבית צריכות לשים לב כי הריצוף לבית נעשה בצבע אחיד, ובגבהים אחידים כדי למנוע אי יציבות של משטח ההליכה והצועדים בבית או בבית העסק. 


צריך לשים לב גם כן כאשר מתקינים ריצוף לבית שמי שמתקין את הריצוף לבית מוודא שגובהה האריחים שווה ובכך למנוע מעידות בשל הפרשי גבהים בריצוף לבית.


אחר. שבחרנו את טיב האריחים נפנה תשומת לב לעיצוב הריצוף לבית וזאת כיוון שהריצוף לבית יש בו חלק גדול באפיון אופי החלל, חשוב לא פחות זה לשאול לגבי עמידות הריצוף לבית בפני חום, קור, שריטות, האם זה ריצוף לבית המונע רעש בעת צעידה עליו כל זאת רק כדי לעזור לכם לבחור את הריצוף לבית המושלם ובעל ההתאמה המקסימלית עבורכם.