חדרי אמבטיה

בחרש תוכלו ליצור את חדר האמבטיה עליו חלמתם: אורבני-מינימליסטי בקווים פשוטים, נקיים ומונוכרומטים, עשיר וגלאמי בשילוב הברקות וטקסטורות, או כפרי-מקומי במרקמי אדמה וחול.
אריחים חלקים עם מרקמים משתנים, פסיפסי זכוכית, עץ, במבוק וקרמיקה, אריחים המדמים בטון, חיפויי זכוכית, חלוקי נחל ועוד יוכלו להיות חלק מהחלל הפרטי שלכם.
היעזרו ביועצי העיצוב שלנו ותנו לדמיון שלכם דרור. חדרי האמבטיה הם מקום אידיאלי לבטא את עצמכם.

 בסופו של יום אין ספק שאמבטיה טובה ונעימה יכולה לשנות את ההרגשה היא מעין הפרדה מוחלטת בין הג׳ונגל היום יומי לבין שעות המנוחה לכן חדרי אמבטיה הינם אזור פרטי לרגע פרטי ואישי עבור גל אחד מאיתנו.

 

 

 חדרי אמבטיה עשויים להיות חדרי אמבטיה מרהיבים או קלסיים אך ודאי שהדבר החשוב ביותר בחדרי אמבטיה הוא לדאוג שהם יהיו נוחים ומזמינים בכל עת אלו מאיתנו שיש להם ילדים יודעים מעל הכל מהיא החשיבות של חדרי אמבטיה מזמינים. 

היום יותר מבעבר יצרניות חדרי אמבטיה דואגים לעצב חדרי אמבטיה במידות שונות ומשונות לכל תנאי מידות שיוגדרו וחדרי אמבטיה בהתאמה אישית זאת באמצעות גיוון ושילוב של מוצרים גם יחד כמו חיפוי זכוכית, עיצוב חדרי אמבטיה הוא תחום נרחב וזאת כמובן בשל התחרות הבלתי פוסקת של מעצבים וחברות אשר שוטפות את שוק חדרי האמבטיה בדגמים ועיצובים שונים למכביר.

 

רצוי וכדאי שכאשר אנו רוצים לשפץ או לשנות חדרי אמבטיה שנתייעץ עם גורמים המבינים בכך הן מבחינת עיצוב והן מבחינת הצבת כל הפריטים הנלווים בעיצוב חדרי אמבטיה.