ברזים

ג'קוב דלפון מציע לכם מגוון מוצרים וסדרות מחוד החנית של העיצוב האירופי.
כחברה אירופית בעלת דירוג TUV (דירוג האיכות האירופי) הגבוה ביותר, תוכלו ליהנות מסדרות בסגנונות שונים: ענתיקה, מינימליסטי, נטורליסטי ועוד.
קולקציית הברזים הגדולה מציעה פתרונות מגוונים לכל צורך וייעוד, והברזים כולם חסכוניים בצריכת מים, ובעלי תו תקן ידידותי לסביבה. ברז של ג'קוב דלפון הינו פריט עיצוב איכותי ומרהיב שמעניק מראה מיוחד ומעוצב לחדר האמבט. בקולקציה מגוון רחב של ברזים. לא מתפשרים ברכישת ברז - קונים בחרש את הטוב ביותר.

מדהים לגלות איך פלאי הטכנולוגיה השתלטו היטב על חיינו אנו יכולים לראות זאת בכל מקום בבית או בסביבה, אך לא פחות כאשר אנו רואים היום את התפתחות הברזים המעוצבים לבית, מיד ניתן לראות כיצד טכנולוגיות מרהיבות של תוכנות ועיצוב עולות בקנה אחד עם פתרונות מעשיים של ברזים בבית וזאת כמובן מדבר על כל סוגי הברזים למשל ברזים לכיורי מטבח או ברזים נשלפים לשימושים שונים מיותר לציין כי טכנולוגיות אחה הם אלה הנותנות לנו כיום יותר מאי פעם את האפשרות לייצר עבורנו את סביבת המחיה הנעימה והנוחה ביותר שאפשר.

 

שילוב של ברזים בחדרי הטואלט והמטבח עשוי להיות מרהיב אף יותר כאשר אנו משלבים את הברזים עם כלים סניטריים מתאימים לאופי הבית עם הסגנונות הרבים של ברזים ניתן לתמרן במרחב העיצובי המוגדר לנו ולצאת מהמסגרת הטבעית הרגילה של ברזים מול כיור, סגנונות הברזים היום עשירים צבעוניים כל זאת תוך שמירה על סטנדרטים עילאיים של איכות ללא פשרות.